Kalite

Kullanılan sertifikalı ürünler ile her türlü farklı sistemde güzel sonuçlar alırsınız ve sorun yaşamazsınız. 

Tecrübe

Standart ve yönetmeliklere hakim mühendis kadromuzun uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ihtiyacınız olan en doğru çözümü bulursunuz.

Güven

Yıllardır birbiri ile çalışan beyaz yaka ve mavi yaka personellerimizin uyumlu ve doğru çalışmaları ile uygulamalarımızda güven hissedersiniz.

İletişim

Her zaman erişilebilir personelimizin hızlı geri dönüş ve özverili çalışmaları ile problem yaşadığınız konularda çözüme çabuk kavuşursunuz.

DEĞERLERİNİZİ KORUYORUZ

D Sistem Yangın Güvenlik Sistemleri olarak; elektromekanik yangın mühendisliği proje, kontrollük ve taahhüt hizmetlerinde; tecrübeli mühendislerimiz, yetkin proje ve sistem tasarımcılarımız, taahhüt deneyimi yüksek mavi yaka personelimiz ile birlikte yangın güvenliği sektöründe lider şirket olmayı ve bunu sürdürmeyi amaç edinmekteyiz.

D Sistem Yangın Güvenlik Sistemleri bünyesinde; Türk Standartları Enstitüsü’ne, Türkiye Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik’e ve tüm dünyada kabul görmüş NFPA, EN gibi uluslararası standartları temel alarak projeleri hazırlamakta ve müşterilerin özel teknik şartnamelerine ve işletme taleplerine en uygun çözümleri sunmaktayız.

Yangın güvenliği alanında anahtar teslim projeleri, en doğru, uygulanabilir, ekonomik ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, hedeflenen süre içinde tamamlayarak pazar payını ve rekabet gücünü arttıran şirketimiz, taslak proje safhasından, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her alanda müşteri memnuniyetini daimi temel ilkesi olarak benimsemiştir.

D Sistem Yangın Güvenlik Sistemleri, mühendisliğe olan saygısı, müşterilerine karşı dürüstlüğü ve standartlara uygun teknik yaklaşımıyla, bugüne kadar tamamladığı işlerle, sadece Türkiye genelinde değil, yurt dışında da etkin bir şirket haline gelmektedir.

Neden D-Sistem?

Biz Profesyoneliz

İşimiz ile ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyor, hepsini sizin mutluluğunuz için işimize yansıtıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyaçlara yönelik projeler üretmek için müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri önemsiyor ve bu memnuniyeti başlıca değer olarak görüyoruz.

Güvenilirlik

Kendi ekibinin genç ve yenilikçi ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmet ile müşterisine yansıtan güçlü bir kurumuz.

SON REFERANSLAR

KMK K.Maraş Fabrikası

19.000 m² Depo Sprinkler, Yangın Pompa Dairesi Kurulumu, FM200 ve CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri, Pano İçi Söndürme Sistemleri, Adresli Yangın Algılama Sistemi, Hidrant, Yangın Dolabı, Köpüklü Söndürme, Pre-Action Sistemi

KMK Kütahya Fabrikası

30.000 m² Depo Sprinkler, Yangın Pompa Dairesi Kurulumu, FM200 ve CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri, Pano İçi Söndürme Sistemleri, Adresli Yangın Algılama Sistemi, Hidrant, Yangın Dolabı, Köpüklü Söndürme, Pre-Action Sistemi

Çimsa Eskişehir

Atık Sahası Otomatik Köpüklü Södürme Sistemi Çöp kırma makinesi yangın önleme sistemi

Ak Gıda Karaman

Tesis Geneli Yangın Algılama, Depo Sprinkler

Denizli Çimento

Atık Besleme Ünitesi Kıvılcım Detektörlü Yangın Önleme ve Otomatik Köpüklü Söndürme Sistemi

KEAS Gebze

FM200, CO2, Otomatik Köpüklü Söndürme Sistemi, Genel Algılama, Depo Sprinkler

HABERLER