Değer verdiklerinizi koruyoruz...
Sulu Söndürme Sistemleri
Çevre Hidrant Sistemleri

Firmamız tarafından satışı, montajı, süpervizörlüğü ve bakımları yapılan yangın dolapları ve çevre hidrant sistemleri tamamı uluslararası sertifikalara sahip olup, sistem ekipmanları, ihtiyaca göre yurt içi ve yurt dışından tedarik edilebilmektedir. Tasarımlarda kullanılan hidrolik hesap programları ise VDS-Almanya onaylıdır.
Hidrantlar ve yangın dolapları, sulu söndürme ve köpüklü söndürme sistemlerinin uygulandığı her yerde kullanılabilmekte olup, hidrantlar genellikle açık alanlarda, yangın dolapları ise genellikle kapalı alanlarda konumlandırılır.
Yangın dolapları, TS EN 671-1 ve TS EN 671-2’ye uygun olarak imal edilmektedirler ve giriş vanaları 2”tır.
Yangın hidrantı itfaiye teşkilatının binaya dışarıdan müdahale etmesi için dahili yangın basınçlandırma sisteminden yararlanabilmesi amacı ile tasarlanmışlardır. 2 ve 3 yollu olarak gövdeleri 4" - 6" arası, çıkış ağızları 2 1/2" olarak imal edilirler.
Hidrantlar ise TS 12258 standartlarına uygun olarka üretilirler ve  yangın esnasında itfaiyenin basınçlı su ihtiyacını karşılamak maksadıyla kullanılmaktadırlar. Yangın hidrantlarımızın tamamı TS EN 14384 belgelidir. Yangın dolapları ise kapalı alanlarda çıkabilecek çok büyük çapta olmayan yangınlar içi etkili bir çözüm aracıdır.